Onas

O NAS


Witamy Państwa na stronie naszej hurtowni internetowej KIERYK. Jesteśmy firmą działającą w branży obuwniczej. Początek firmy KIERYK sięga 1994 roku, w którym to rozpoczęliśmy swoją sprzedaż na przemyskim targowisku. Dzięki naszemu ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, powoli zyskiwaliśmy szeroką rzeszę stałych odbiorców. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, nasza oferta systematycznie powiększała się o nowy, coraz bardziej wyszukany asortyment.

Przełomem okazał się dla nas rok 2008, w którym wyszliśmy z nową propozycją sprzedaży internetowej. Czas pokazał, że otwartość na klientów z całej Polski - jest w dzisiejszej dobie Internetu - kluczowym elementem handlu. W chwili obecnej, pomijając hurtownię, posiadamy w Przemyślu dwa duże sklepy z obuwiem i zatrudniamy ogółem 30 osób.

Obecna pozycja firmy KIERYK jest efektem długoletniego doświadczenia i entuzjastycznie nastawionych do swojej pracy ludzi. Dbamy o sympatyczną atmosferę zarówno podczas zakupów bezpośrednich w naszych sklepach, jak i o obsługę transakcji w sklepie internetowym. Nagrodą dla nas, prócz wyników sprzedażowych, jest zadowolenie klienta i jego zaufanie.

Zaletą naszej oferty internetowej jest zatem szybka dostawa  bez konieczności wychodzenia z domu.